Vi ste u kategoriji Prolabs
1 - 50 - 794 Proizvodi
GLC-LH-SMD-C
1000BASE-LX SFP, 1310nm, 10km over SMF
Cijena netto 85,30 €
Cijena bruto 790.20 HRK
GLC-SX-MMD-C
1000BASE-SX SFP, 850nm, 550m over MMF
Cijena netto 523.14 HRK
Cijena bruto 653.93 HRK
SFP-10G-LR-C
10GBASE-LR SFP+, 1310nm, 10km
Cijena netto 2,485.06 HRK
Cijena bruto 3,106.33 HRK
SFP-10G-SR-C
10GBASE-SR SFP+, 850nm, 300m
Cijena netto 1,242.53 HRK
Cijena bruto 1,553.16 HRK
J4860C-C
1000BASE-ZX SFP, 1550nm, 80km over SMF
Cijena netto 1,656.66 HRK
Cijena bruto 2,070.82 HRK
J4859C-C
1000BASE-LX SFP, 1310nm, 10km over SMF
Cijena netto 632.16 HRK
Cijena bruto 790.20 HRK
J4858C-C
1000BASE-SX SFP, 850nm, 550m over MMF
Cijena netto 523.14 HRK
Cijena bruto 653.93 HRK
J9152A-C
10GBASE-LRM SFP+ 1310nm, 10km SMF. 220m MMF
Cijena netto 5,188.08 HRK
Cijena bruto 6,485.10 HRK
J9151A-C
10GBASE-LR SFP+, 1310nm, 10km
Cijena netto 2,485.06 HRK
Cijena bruto 3,106.33 HRK
J9150A-C
10GBASE-SR SFP+, 850nm, 300m
Cijena netto 1,242.53 HRK
Cijena bruto 1,553.16 HRK
EX-SFP-1GE-LX-C
1000BASE-LX SFP, 1310nm, 10km over SMF
Cijena netto 632.16 HRK
Cijena bruto 790.20 HRK
EX-SFP-1GE-SX-C
1000BASE-SX SFP, 850nm, 550m over MMF
Cijena netto 523.14 HRK
Cijena bruto 653.93 HRK
EX-SFP-10GE-LR-C
10GBASE-LR SFP+, 1310nm, 20km
Cijena netto 2,485.06 HRK
Cijena bruto 3,106.33 HRK
EX-SFP-10GE-SR-C
10GBASE-SR SFP+, 850nm, 300m
Cijena netto 1,242.53 HRK
Cijena bruto 1,553.16 HRK
AFM735-C
100BASE-FX SFP, 1310nm, 2km over MMF
Cijena netto 566.79 HRK
Cijena bruto 708.49 HRK
AGM722F-C
1000BASE-LX GBIC, 1310nm, 10km
Cijena netto 1,351.47 HRK
Cijena bruto 1,689.34 HRK
AGM721F-C
1000BASE-SX GBIC, 850nm, 550m
Cijena netto 632.16 HRK
Cijena bruto 790.20 HRK
AGM732F-BXU-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1310nm/Rx1490nm, 20km
Cijena netto 850.12 HRK
Cijena bruto 1,062.65 HRK
AGM732F-BXD-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1490nm/Rx1310nm, 20km
Cijena netto 1,068.15 HRK
Cijena bruto 1,335.19 HRK
AGM732F-C
1000BASE-LX SFP, 1310nm, 10km over SMF
Cijena netto 632.16 HRK
Cijena bruto 790.20 HRK
AGM731F-C
1000BASE-SX SFP, 850nm, 550m over MMF
Cijena netto 523.14 HRK
Cijena bruto 653.93 HRK
AGM734-C
1000BASE-T SFP, RJ45 Connector, 100m
Cijena netto 653.95 HRK
Cijena bruto 817.43 HRK
AXM752-C
10GBASE-LR XFP, 1310nm, 10km
Cijena netto 4,773.88 HRK
Cijena bruto 5,967.35 HRK
AXM751-C
10GBASE-SR XFP, 850nm, 300m
Cijena netto 2,812.03 HRK
Cijena bruto 3,515.04 HRK
AXC763-C
10G SFP+ Passive Cable 3m
Cijena netto 252.34 HRK
Cijena bruto 315.43 HRK
AXC761-C
10G SFP+ Passive Cable 1m
Cijena netto 197.50 HRK
Cijena bruto 246.88 HRK
AXM764-C
10GBASE-LR Lite SFP+, 1310nm 2km
Cijena netto 2,485.06 HRK
Cijena bruto 3,106.33 HRK
AXM762-LR20-C
10GBASE-LR SFP+, 1310nm, 20km
Cijena netto 2,485.06 HRK
Cijena bruto 3,106.33 HRK
AXM762-C
10GBASE-LR SFP+, 1310nm, 10km
Cijena netto 2,485.06 HRK
Cijena bruto 3,106.33 HRK
AXM761-C
10GBASE-SR SFP+, 850nm, 300m
Cijena netto 1,242.53 HRK
Cijena bruto 1,553.16 HRK
EX-SFP-FE20KT13R15-C
100BASE-BXU SFP, Tx1310nm/Rx1550nm, 20km over SMF
Cijena netto 632.16 HRK
Cijena bruto 790.20 HRK
EX-SFP-FE20KT15R13-C
100BASE-BXD SFP, Tx1550nm/Rx1310nm, 20km over SMF
Cijena netto 632.16 HRK
Cijena bruto 790.20 HRK
EX-SFP-1FE-LH-C
100BASE-LX SFP, 1310nm, 15km over SMF
Cijena netto 806.54 HRK
Cijena bruto 1,008.18 HRK
EX-SFP-1FE-FX-C
100BASE-FX SFP for GE ports SGMII, 1310nm, 2km over MMF
Cijena netto 1,046.36 HRK
Cijena bruto 1,307.95 HRK
SFP-1OC3-LR2-C
OC-3/STM-1 155M SFP LR2, 1550nm, 80km over SMF
Cijena netto 1,634.87 HRK
Cijena bruto 2,043.59 HRK
SFP-1OC3-LR1-C
OC-3/STM-1 155M SFP LR1, 1310nm, 40km over SMF
Cijena netto 1,177.09 HRK
Cijena bruto 1,471.36 HRK
SFP-1OC3-IR1-C
OC-3/STM-1 155M SFP IR1, 1310nm, 15km over SMF
Cijena netto 915.56 HRK
Cijena bruto 1,144.45 HRK
SFP-1OC3-SR-C
OC-3/STM-1 155M SFP SR, 1310nm, 2km over SMF
Cijena netto 915.56 HRK
Cijena bruto 1,144.45 HRK
SFP-1OC3-MM-C
OC-3/STM-1 155M SFP MM, 1310nm, 2km over MMF
Cijena netto 588.58 HRK
Cijena bruto 735.73 HRK
SFP-1OC12-LR2-C
OC-12/STM-4 622M SFP LR2, 1550nm, 80km over SMF
Cijena netto 1,504.06 HRK
Cijena bruto 1,880.08 HRK
SFP-1OC12-LR1-C
OC-12/STM-4 622M SFP LR1, 1310nm, 40km over SMF
Cijena netto 1,089.94 HRK
Cijena bruto 1,362.42 HRK
SFP-1OC12-IR1-C
OC-12/STM-4 622M SFP IR1, 1310nm, 15km over SMF
Cijena netto 784.75 HRK
Cijena bruto 980.94 HRK
SFP-1OC12-SR-C
OC-12/STM-4 622M SFP SR, 1310nm, 2km over SMF
Cijena netto 937.34 HRK
Cijena bruto 1,171.68 HRK
SFP-1OC48-LR2-C
OC-48/STM-16 2.5G SFP LR2, 1550nm, 80km over SMF
Cijena netto 3,683.94 HRK
Cijena bruto 4,604.93 HRK
SFP-1OC48-IR1-C
OC-48/STM-16 2.5G SFP IR1, 1310nm, 15km over SMF
Cijena netto 3,313.39 HRK
Cijena bruto 4,141.74 HRK
SFP-1OC48-SR-C
OC-48/STM-16 2.5G SFP SR, 1310nm, 2km over SMF
Cijena netto 1,089.94 HRK
Cijena bruto 1,362.42 HRK
EX-SFP-1GE-LH-xx.xx-C
1000BASE-DWDM SFP, DWDM C-Band 100GHz, 120km
Cijena netto 15,542.30 HRK
Cijena bruto 19,427.88 HRK
EX-SFP-1GE-LH120-1610-C
1000BASE-CWDM SFP, 1610nm, 120km
Cijena netto 4,490.48 HRK
Cijena bruto 5,613.10 HRK
EX-SFP-1GE-LH120-1590-C
1000BASE-CWDM SFP, 1590nm, 120km
Cijena netto 4,490.48 HRK
Cijena bruto 5,613.10 HRK
EX-SFP-1GE-LH120-1570-C
1000BASE-CWDM SFP, 1570nm, 120km
Cijena netto 4,490.48 HRK
Cijena bruto 5,613.10 HRK

Stranice