GLC-LH-SMD
Part number: GLC-LH-SMD
Price excl. vat 2,742.07 HRK (370,00 €)
Price incl. vat 3,427.59 HRK
Suggested Retail Price: 953,00 €
Još nema glasova
Ako imate pitanja o proizvodi ili želite primiti individualnu procjenu, pišite nam na info@thomas-it.hr

Opis

Trenutno proizvod pod nazivom 1000BASE-LX / LH SFP primopredajnik, MMF / SMF, 1310nm, DOM šifra proizvoda GLC-LH-SMD nema opis.

Tehnička Dane

umrežavanje

sučelje tip SFP
Maksimalna brzina prijenosa podataka 1000 Mbit / s
konektor optičkog vlakna LC
komunikacijske standarde IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Vrsta SFP primopredajnik LH LX
kabliranja tehnologija 1000BASE-LX / LH

posao

Maksimalna prijenos udaljenost 10000m
valna duljina 1300 nm
podržani proizvodi Catalyst Express 500/520 \ nCisco ME 3400 / 3600X / 3800X / 4900/6500 \ nCatalyst 2940/2950 / 2960/2960-S / C-2960/2970/2975 \ nCatalyst 3560/3560-E / X-3560 / 3560- C

Recenzije

Leave a comment

CAPTCHA
Ovo pitanje je za testiranje da li ste stvarni posjetitelj i da spriječi automatizirane spam poruke.