Vi ste u kategoriji Arrays
1 - 50 - 137 Proizvodi
6099S2C
Storwize V3700 2.5-inch Storage Controller Unit
Cijena netto 2 300,00 €
Cijena bruto 21,306.66 HRK
6099L2C
Storwize V3700 3.5-inch Storage Controller Unit
Cijena netto 24,448.93 HRK
Cijena bruto 30,561.16 HRK
6099LEU
Storwize V3700 3.5-inch Storage Expansion Unit
Cijena netto 15,978.14 HRK
Cijena bruto 19,972.68 HRK
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cijena netto 859.68 HRK
Cijena bruto 1,074.60 HRK
00AL533
System x 550W High Efficiency Platinum AC Power Supply
Cijena netto 1,437.74 HRK
Cijena bruto 1,797.17 HRK
00WC089
Lenovo Storage S2200/S3200 16G Fibre Channel SFP+ Module 1...
Cijena netto 1,326.57 HRK
Cijena bruto 1,658.21 HRK
00WC088
Lenovo Storage S2200/S3200 8G Fibre Channel SFP+ Module 1...
Cijena netto 333.50 HRK
Cijena bruto 416.87 HRK
00WC087
Lenovo Storage S2200/S3200 10G SW Optical iSCSI SFP+ Module...
Cijena netto 1,230.23 HRK
Cijena bruto 1,537.79 HRK
00WC086
Lenovo Storage S2200/S3200 1G RJ45 iSCSI SFP+ Module 1 pack
Cijena netto 503.95 HRK
Cijena bruto 629.94 HRK
00NA087
25 m LC-LC Fibre Cable
Cijena netto 874.50 HRK
Cijena bruto 1,093.12 HRK
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Cijena netto 541.00 HRK
Cijena bruto 676.25 HRK
00MN508
Lenovo 5m LC-LC OM3 MMF Cable
Cijena netto 237.15 HRK
Cijena bruto 296.44 HRK
00MN505
Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable
Cijena netto 192.69 HRK
Cijena bruto 240.86 HRK
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cijena netto 140.81 HRK
Cijena bruto 176.01 HRK
00MJ172
25m Fiber Cable (LC)
Cijena netto 170.45 HRK
Cijena bruto 213.07 HRK
00MJ170
5m Fiber Cable (LC)
Cijena netto 103.75 HRK
Cijena bruto 129.69 HRK
00MJ168
1m Fiber Cable (LC)
Cijena netto 88.93 HRK
Cijena bruto 111.17 HRK
00MJ105
8Gb FC LW SFP Transceivers (Pair)
Cijena netto 1,926.86 HRK
Cijena bruto 2,408.58 HRK
00MJ103
8Gb FC SW SFP Transceivers (Pair)
Cijena netto 822.62 HRK
Cijena bruto 1,028.28 HRK
00FM472
8Gb SFP+ LW Optical Transceiver
Cijena netto 10,041.92 HRK
Cijena bruto 12,552.40 HRK
6099SEU
Storwize V3700 2.5-inch Storage Expansion Unit
Cijena netto 12,324.51 HRK
Cijena bruto 15,405.64 HRK
00MJ180
3m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cijena netto 666.99 HRK
Cijena bruto 833.74 HRK
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cijena netto 407.61 HRK
Cijena bruto 509.51 HRK
00MJ166
3m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cijena netto 704.05 HRK
Cijena bruto 880.06 HRK
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cijena netto 533.59 HRK
Cijena bruto 666.99 HRK
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cijena netto 370.55 HRK
Cijena bruto 463.19 HRK
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cijena netto 3,208.97 HRK
Cijena bruto 4,011.21 HRK
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cijena netto 400.19 HRK
Cijena bruto 500.24 HRK
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cijena netto 4,542.95 HRK
Cijena bruto 5,678.69 HRK
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cijena netto 459.48 HRK
Cijena bruto 574.35 HRK
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cijena netto 2,826.86 HRK
Cijena bruto 3,533.57 HRK
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cijena netto 7,662.99 HRK
Cijena bruto 9,578.73 HRK
15m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cijena netto 2,973.89 HRK
Cijena bruto 3,717.36 HRK
16Gb FC LW SFP Transceivers
Cijena netto 13,821.54 HRK
Cijena bruto 17,276.92 HRK
1m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cijena netto 229.74 HRK
Cijena bruto 287.18 HRK
1m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cijena netto 237.15 HRK
Cijena bruto 296.44 HRK
20m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cijena netto 3,182.59 HRK
Cijena bruto 3,978.23 HRK
2m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cijena netto 377.96 HRK
Cijena bruto 472.45 HRK
2m Mellanox QSFP Passive Copper FDR14 InfiniBand Cable
Cijena netto 466.89 HRK
Cijena bruto 583.62 HRK
30m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cijena netto 3,533.57 HRK
Cijena bruto 4,416.96 HRK
3m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cijena netto 6,136.32 HRK
Cijena bruto 7,670.40 HRK
3m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cijena netto 578.06 HRK
Cijena bruto 722.57 HRK
3m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cijena netto 2,580.22 HRK
Cijena bruto 3,225.27 HRK
3m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cijena netto 303.85 HRK
Cijena bruto 379.81 HRK
4m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cijena netto 459.48 HRK
Cijena bruto 574.35 HRK
50m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cijena netto 4,491.67 HRK
Cijena bruto 5,614.58 HRK
5m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cijena netto 2,580.22 HRK
Cijena bruto 3,225.27 HRK
6m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cijena netto 607.70 HRK
Cijena bruto 759.63 HRK
6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cijena netto 956.02 HRK
Cijena bruto 1,195.03 HRK
6m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cijena netto 377.96 HRK
Cijena bruto 472.45 HRK

Stranice