Vi ste u kategoriji Lenovo
1 - 50 - 1379 Proizvodi
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cijena netto 79,38 €
Cijena bruto 732.97 HRK
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cijena netto 535.70 HRK
Cijena bruto 669.63 HRK
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cijena netto 4,821.34 HRK
Cijena bruto 6,026.67 HRK
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cijena netto 600.86 HRK
Cijena bruto 751.07 HRK
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cijena netto 789.08 HRK
Cijena bruto 986.35 HRK
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cijena netto 535.70 HRK
Cijena bruto 669.63 HRK
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cijena netto 680.49 HRK
Cijena bruto 850.61 HRK
00MJ151
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cijena netto 2,673.20 HRK
Cijena bruto 3,341.50 HRK
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cijena netto 9,570.80 HRK
Cijena bruto 11,963.50 HRK
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cijena netto 9,374.60 HRK
Cijena bruto 11,718.25 HRK
47C2487
1.2m, 10A/100-250V, 2 Short C13s to Short C14 Rack Power...
Cijena netto 282.33 HRK
Cijena bruto 352.91 HRK
47C2491
1.2m, 16A/100-250V, 2 Short C13s to Short C20 Rack Power...
Cijena netto 318.53 HRK
Cijena bruto 398.16 HRK
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cijena netto 803.56 HRK
Cijena bruto 1,004.45 HRK
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cijena netto 6,826.61 HRK
Cijena bruto 8,533.26 HRK
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cijena netto 687.73 HRK
Cijena bruto 859.66 HRK
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cijena netto 1,013.49 HRK
Cijena bruto 1,266.87 HRK
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cijena netto 832.51 HRK
Cijena bruto 1,040.64 HRK
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cijena netto 1,158.28 HRK
Cijena bruto 1,447.85 HRK
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cijena netto 673.25 HRK
Cijena bruto 841.56 HRK
00MN534
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cijena netto 30,585.81 HRK
Cijena bruto 38,232.27 HRK
00MN540
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cijena netto 30,585.81 HRK
Cijena bruto 38,232.27 HRK
00MN526
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cijena netto 3,237.64 HRK
Cijena bruto 4,047.05 HRK
00MN524
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Cijena netto 7,275.44 HRK
Cijena bruto 9,094.30 HRK
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Cijena netto 30,585.81 HRK
Cijena bruto 38,232.27 HRK
00NC653
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cijena netto 21,920.44 HRK
Cijena bruto 27,400.55 HRK
00NC527
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cijena netto 21,920.44 HRK
Cijena bruto 27,400.55 HRK
00MJ149
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cijena netto 1,687.48 HRK
Cijena bruto 2,109.35 HRK
00MJ133
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Cijena netto 4,625.88 HRK
Cijena bruto 5,782.35 HRK
00NC635
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Cijena netto 25,156.38 HRK
Cijena bruto 31,445.47 HRK
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS SED
Cijena netto 6,703.54 HRK
Cijena bruto 8,379.43 HRK
00WG740
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in HDD for NeXtScale System
Cijena netto 5,132.63 HRK
Cijena bruto 6,415.78 HRK
00WG700
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD
Cijena netto 1,130.58 HRK
Cijena bruto 1,413.22 HRK
00YC470
1.6TB Enterprise Mainstream 12Gb SAS G3HS 2.5in SSD
Cijena netto 37,832.30 HRK
Cijena bruto 47,290.37 HRK
10 Gb Ethernet 2 Port Adapter Cards (Pair)
Cijena netto 46,171.91 HRK
Cijena bruto 57,714.89 HRK
10 Gb Ethernet 4 Port Adapter Cards (Pair)
Cijena netto 66,948.55 HRK
Cijena bruto 83,685.68 HRK
00MJ099
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Cijena netto 8,100.72 HRK
Cijena bruto 10,125.90 HRK
10Gb Interposer Card for BladeCenter HS23
Cijena netto 273.69 HRK
Cijena bruto 342.11 HRK
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cijena netto 4,242.20 HRK
Cijena bruto 5,302.75 HRK
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cijena netto 2,817.69 HRK
Cijena bruto 3,522.11 HRK
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cijena netto 442.18 HRK
Cijena bruto 552.73 HRK
00NC545
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cijena netto 11,517.64 HRK
Cijena bruto 14,397.05 HRK
12.7mm Ultra-Slim Enhanced SATA DVD-ROM
Cijena netto 673.25 HRK
Cijena bruto 841.56 HRK
12.7mm Ultra-Slim Enhanced SATA Multi-Burner
Cijena netto 977.30 HRK
Cijena bruto 1,221.62 HRK
00YC385
120GB Enterprise Entry SATA G3HS 2.5in SSD
Cijena netto 1,722.94 HRK
Cijena bruto 2,153.68 HRK
00FN409
1.6TB 12G SAS 2.5in MLC G3HS Enterprise SSD
Cijena netto 93,248.73 HRK
Cijena bruto 116,560.91 HRK
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Cijena netto 280,260.17 HRK
Cijena bruto 350,325.21 HRK
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Cijena netto 280,260.17 HRK
Cijena bruto 350,325.21 HRK
00WC014
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Cijena netto 63,944.26 HRK
Cijena bruto 79,930.32 HRK
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Cijena netto 854.23 HRK
Cijena bruto 1,067.79 HRK
23R7137
13.0 m LC/LC Fibre Cable
Cijena netto 996.50 HRK
Cijena bruto 1,245.63 HRK

Stranice