Vi ste u kategoriji Juniper
1 - 50 - 1818 Proizvodi
1 PORT SERIAL MPIM, ROHS COMPLIANT
Cijena netto 170,88 €
Cijena bruto 1,586.48 HRK
1 PORT T1E1 MPIM, ROHS COMPLIANT
Cijena netto 2,221.08 HRK
Cijena bruto 2,776.35 HRK
1 PORT VDSL2 MPIM, ROHS COMPLIANT
Cijena netto 1,942.63 HRK
Cijena bruto 2,428.28 HRK
SFP-GE40KM
1-PORT GE SFP WITH 40KM REACH
Cijena netto 8,021.55 HRK
Cijena bruto 10,026.94 HRK
SRX-MP-1SFP-GE
1-PORT 1GE SFP MPIM
Cijena netto 3,237.74 HRK
Cijena bruto 4,047.17 HRK
SFP-GE10KT13R15
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT13R15 W DDM
Cijena netto 4,812.93 HRK
Cijena bruto 6,016.16 HRK
SFP-GE10KT15R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT15R13 W DDM
Cijena netto 8,021.55 HRK
Cijena bruto 10,026.94 HRK
SFP-GE10KT14R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT15R13 W DDM
Cijena netto 6,738.10 HRK
Cijena bruto 8,422.63 HRK
SFP-GE40KT13R15
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 40KT13R15 W DDM
Cijena netto 8,342.41 HRK
Cijena bruto 10,428.02 HRK
SFP-GE40KT15R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 40KT15R13 W DDM
Cijena netto 9,625.86 HRK
Cijena bruto 12,032.33 HRK
SRX-GP-1DS3-E3
1-PORT CL CH DS3/E3 GPIM,SRX BR SVC PROD
Cijena netto 27,520.76 HRK
Cijena bruto 34,400.95 HRK
1.6T MODULAR, MX2000
Cijena netto 3,785,775.18 HRK
Cijena bruto 4,732,218.98 HRK
1.6T MODULAR, MX2000, LIMITED L3VPN
Cijena netto 5,004,920.86 HRK
Cijena bruto 6,256,151.07 HRK
1.6T MODULAR, MX2000, LIMITED L3VPN,HQOS
Cijena netto 6,785,518.41 HRK
Cijena bruto 8,481,898.01 HRK
1.6T MODULAR, MX2000, FULL L3VPN
Cijena netto 6,224,069.88 HRK
Cijena bruto 7,780,087.34 HRK
1.6T MODULAR, MX2000, FULL L3VPN, HQOS
Cijena netto 8,373,618.75 HRK
Cijena bruto 10,467,023.43 HRK
1.6T MODULAR, MX2000, HQOS
Cijena netto 5,197,418.07 HRK
Cijena bruto 6,496,772.59 HRK
10 SLOT MX2000 CHASSIS, BASE BUNDLE
Cijena netto 0.00 HRK
Cijena bruto 0.00 HRK
EX-SFP-1FE-LH
SFP 100-LH FE,1550NM,80 KM TRAN ON SMF
Cijena netto 4,856.60 HRK
Cijena bruto 6,070.76 HRK
EX-SFP-FE20KT13R15
SFP 100-BX FE,TX1310NM/RX1550NM,20KM
Cijena netto 1,529.44 HRK
Cijena bruto 1,911.80 HRK
EX-SFP-FE20KT15R13
SFP 100-BX FE,TX1550NM/RX1310NM,20KM
Cijena netto 1,529.44 HRK
Cijena bruto 1,911.80 HRK
EX-SFP-1FE-LX
SFP 100-LX,LC,1310NM,10KMR,SNGL MODE FBR
Cijena netto 2,221.08 HRK
Cijena bruto 2,776.35 HRK
EX-SFP-GE10KT13R14
SFP 1000-BX GE,TX1310NM/RX1490NM,10KM
Cijena netto 5,005.45 HRK
Cijena bruto 6,256.81 HRK
EX-SFP-GE10KT13R15
SFP 1000-BX GE,TX1310NM/RX1550NM,10KM
Cijena netto 4,171.21 HRK
Cijena bruto 5,214.01 HRK
EX-SFP-GE40KT13R15
SFP 1000-BX GE,TX1310NM/RX1550NM,40KM
Cijena netto 7,230.09 HRK
Cijena bruto 9,037.62 HRK
EX-SFP-GE10KT14R13
SFP 1000-BX GE,TX1490NM/RX1310NM,10KM
Cijena netto 5,839.69 HRK
Cijena bruto 7,299.61 HRK
EX-SFP-GE10KT15R13
SFP 1000-BX GE,TX1550NM/RX1310NM,10KM
Cijena netto 6,952.01 HRK
Cijena bruto 8,690.02 HRK
EX-SFP-GE40KT15R13
SFP 1000-BX GE,TX1550NM/RX1310NM,40KM
Cijena netto 8,342.41 HRK
Cijena bruto 10,428.02 HRK
EX-SFP-1GE-LX40K
SFP 1000-LX GE,1310NM,40KM,SNGL MODE FBR
Cijena netto 8,094.34 HRK
Cijena bruto 10,117.93 HRK
100BASE-FX SFP OPTICAL TRANSCEIVER, LC
Cijena netto 809.43 HRK
Cijena bruto 1,011.79 HRK
CFP-100GBASE-SR10
CFP 100G PLUG XCVR,150M WITH OM4 FIBER
Cijena netto 56,144.18 HRK
Cijena bruto 70,180.23 HRK
CFP-100GBASE-ER4
CFP 100G PLUG XCVR,SMF,1550NM,40KM TRAN
Cijena netto 802,071.72 HRK
Cijena bruto 1,002,589.65 HRK
100G CWDM4 Transcivers
Cijena netto 89,831.36 HRK
Cijena bruto 112,289.21 HRK
100G DAC TWINEX COPPER CABLE 1M
Cijena netto 1,427.17 HRK
Cijena bruto 1,783.96 HRK
100G DAC TWINEX COPPER CABLE 3M
Cijena netto 2,068.89 HRK
Cijena bruto 2,586.12 HRK
CFP 100G LR4 GEN2 Transcivers
Cijena netto 240,619.85 HRK
Cijena bruto 300,774.81 HRK
100G LR4 Transcivers
Cijena netto 128,331.48 HRK
Cijena bruto 160,414.34 HRK
100G PSM4 Transcivers
Cijena netto 16,039.76 HRK
Cijena bruto 20,049.70 HRK
100G SR4 Transcivers
Cijena netto 20,852.69 HRK
Cijena bruto 26,065.87 HRK
100G-ER4 ETHERNET AND ONT CFP2 C-TEMP
Cijena netto 481,243.03 HRK
Cijena bruto 601,553.79 HRK
100G-LR4 ETHERNET AND ONT CFP2 C-TEMP
Cijena netto 240,619.85 HRK
Cijena bruto 300,774.81 HRK
100G-LR4 ETHERNET ONLY QSFP28 MODULE
Cijena netto 128,331.48 HRK
Cijena bruto 160,414.34 HRK
100G-SR4 ETHERNET ONLY QSFP28 MODULE
Cijena netto 20,852.69 HRK
Cijena bruto 26,065.87 HRK
100GBASE-ER4 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGGABL
Cijena netto 481,243.03 HRK
Cijena bruto 601,553.79 HRK
100GBASE-LR4 CFP (2ND GEN) EXT CLK
Cijena netto 240,619.85 HRK
Cijena bruto 300,774.81 HRK
100GBASE-LR4 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGABLE
Cijena netto 192,497.21 HRK
Cijena bruto 240,621.52 HRK
100GBASE-SR10 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGGAB
Cijena netto 44,917.35 HRK
Cijena bruto 56,146.69 HRK
100GE LR4 CFP TRANSCEIVER(IEEE 802.3BA)
Cijena netto 240,619.85 HRK
Cijena bruto 300,774.81 HRK
10G/40G/100G QSFP28
Cijena netto 1,379,563.36 HRK
Cijena bruto 1,724,454.20 HRK
10G/40G/100G QSFP28, LIMITED L3VPN
Cijena netto 1,668,305.84 HRK
Cijena bruto 2,085,382.30 HRK

Stranice