Vi ste u kategoriji IBM
1 - 50 - 2498 Proizvodi
00D6288
0.5m IBM Passive DAC SFP+ Cable
Cijena netto 580.79 HRK
Cijena bruto 725.98 HRK
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable for IBM System x
Cijena netto 530.59 HRK
Cijena bruto 663.24 HRK
40K5679
0.6m Blue Cat5e Cable
Cijena netto 110.88 HRK
Cijena bruto 138.60 HRK
00Y2465
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cijena netto 369.60 HRK
Cijena bruto 462.00 HRK
00Y2459
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cijena netto 474.34 HRK
Cijena bruto 592.93 HRK
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable for IBM System x
Cijena netto 674.00 HRK
Cijena bruto 842.50 HRK
47C2487
1.2m, 10A/100-250V, 2 Short C13s to Short C14 Rack Power...
Cijena netto 279.64 HRK
Cijena bruto 349.55 HRK
47C2491
1.2m, 16A/100-250V, 2 Short C13s to Short C20 Rack Power...
Cijena netto 315.49 HRK
Cijena bruto 394.36 HRK
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable for IBM System x
Cijena netto 795.89 HRK
Cijena bruto 994.87 HRK
1.5m IBM Passive DAC SFP+ Cable
Cijena netto 1,003.83 HRK
Cijena bruto 1,254.79 HRK
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable for IBM System x
Cijena netto 824.57 HRK
Cijena bruto 1,030.72 HRK
40K8785
1.5m Blue Cat5e Cable
Cijena netto 117.01 HRK
Cijena bruto 146.27 HRK
00Y2467
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cijena netto 689.89 HRK
Cijena bruto 862.36 HRK
00Y2461
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cijena netto 689.89 HRK
Cijena bruto 862.36 HRK
00Y3043
1.0m C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Cijena netto 107.55 HRK
Cijena bruto 134.44 HRK
46W0980
1.2TB 2.5in 10K 6Gb SAS HDD
Cijena netto 5,605.55 HRK
Cijena bruto 7,006.93 HRK
00Y2507
1.2TB 2.5in 10K 6Gb SAS HDD
Cijena netto 4,687.76 HRK
Cijena bruto 5,859.70 HRK
00AR113
1.2TB 3.5in 10K 6Gb SAS HDD
Cijena netto 4,687.76 HRK
Cijena bruto 5,859.70 HRK
90Y4377
IBM 1.2TB High IOPS MLC Mono Adapter
Cijena netto 109,585.83 HRK
Cijena bruto 136,982.29 HRK
1.345m, 2X C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Cijena netto 143.40 HRK
Cijena bruto 179.26 HRK
1.5m, 10A/100-250V, C13 to IEC 320-C14 Rack Power Cable
Cijena netto 81.09 HRK
Cijena bruto 101.36 HRK
46W2714
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2660 v2 95W 2.2GHz/1866Hz...
Cijena netto 12,535.51 HRK
Cijena bruto 15,669.39 HRK
46W4216
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2660 v2 95W 2.2GHz/...
Cijena netto 11,876.44 HRK
Cijena bruto 14,845.55 HRK
46W2715
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2670 v2 115W 2.5GHz/...
Cijena netto 14,044.73 HRK
Cijena bruto 17,555.91 HRK
46W4219
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2670 v2 115W 2.5GHz/...
Cijena netto 13,428.75 HRK
Cijena bruto 16,785.94 HRK
46W4220
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2680 v2 115W 2.8GHz/...
Cijena netto 14,944.11 HRK
Cijena bruto 18,680.13 HRK
46W2716
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2680 v2 115W 2.8GHz/...
Cijena netto 15,640.13 HRK
Cijena bruto 19,550.17 HRK
46W2717
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2690 v2 130W 3.0GHz/...
Cijena netto 18,744.76 HRK
Cijena bruto 23,430.95 HRK
46W4297
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2690 v2 130W 3.0GHz/...
Cijena netto 17,894.68 HRK
Cijena bruto 22,368.35 HRK
00Y2493
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Cijena netto 9,726.56 HRK
Cijena bruto 12,158.21 HRK
10Gb Interposer Card for IBM BladeCenter HS23
Cijena netto 184.80 HRK
Cijena bruto 231.00 HRK
SFP+ Transceiver 10Gbps SR
Cijena netto 4,429.04 HRK
Cijena bruto 5,536.30 HRK
88Y6877
10GE Long Reach 1310nm 10km SFP+
Cijena netto 15,338.32 HRK
Cijena bruto 19,172.90 HRK
40K8927
10m Blue Cat5e Cable
Cijena netto 209.41 HRK
Cijena bruto 261.77 HRK
10m IBM QSFP+ MTP Optical cable
Cijena netto 733.06 HRK
Cijena bruto 916.33 HRK
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable for IBM...
Cijena netto 4,201.74 HRK
Cijena bruto 5,252.17 HRK
00AR092
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cijena netto 566.74 HRK
Cijena bruto 708.43 HRK
12 Port Activation
Cijena netto 22,730.28 HRK
Cijena bruto 28,412.85 HRK
46W2720
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2695 v2 115W 2.4GHz/...
Cijena netto 21,338.15 HRK
Cijena bruto 26,672.69 HRK
46W4223
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2695 v2 115W 2.4GHz/...
Cijena netto 20,364.85 HRK
Cijena bruto 25,456.07 HRK
46W2721
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2697 v2 130W 2.7GHz/...
Cijena netto 23,925.34 HRK
Cijena bruto 29,906.68 HRK
46W4224
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2697 v2 130W 2.7GHz/...
Cijena netto 22,828.82 HRK
Cijena bruto 28,536.02 HRK
23R7137
13.0 m LC/LC Fibre Cable
Cijena netto 680.06 HRK
Cijena bruto 850.08 HRK
49Y1896
146GB 2.5in 15K 6Gb SAS HDD
Cijena netto 2,051.27 HRK
Cijena bruto 2,564.09 HRK
00Y2497
146GB 2.5In 15K rpm 6Gb SAS HDD
Cijena netto 1,811.03 HRK
Cijena bruto 2,263.79 HRK
15m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable for IBM...
Cijena netto 4,467.04 HRK
Cijena bruto 5,583.80 HRK
00D4964
16GB (1x16GB,1.5V) PC3-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz LP...
Cijena netto 2,519.40 HRK
Cijena bruto 3,149.25 HRK
49Y1563
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Cijena netto 1,935.95 HRK
Cijena bruto 2,419.94 HRK
46C0599
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Cijena netto 1,075.16 HRK
Cijena bruto 1,343.95 HRK
46W0672
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz...
Cijena netto 1,128.60 HRK
Cijena bruto 1,410.76 HRK

Stranice