Vi ste u kategoriji IBM
1 - 50 - 1672 Proizvodi
40K5679
0.6m Blue Cat5e Cable
Cijena netto 15,00 €
Cijena bruto 138.51 HRK
00Y2465
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cijena netto 369.35 HRK
Cijena bruto 461.69 HRK
00Y2459
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cijena netto 474.02 HRK
Cijena bruto 592.53 HRK
40K8785
1.5m Blue Cat5e Cable
Cijena netto 116.94 HRK
Cijena bruto 146.17 HRK
00Y2467
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cijena netto 689.43 HRK
Cijena bruto 861.78 HRK
00Y2461
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cijena netto 689.43 HRK
Cijena bruto 861.78 HRK
00Y3043
1.0m C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Cijena netto 82.29 HRK
Cijena bruto 102.86 HRK
46W0980
1.2TB 2.5in 10K 6Gb SAS HDD
Cijena netto 5,601.77 HRK
Cijena bruto 7,002.22 HRK
00Y2507
1.2TB 2.5in 10K 6Gb SAS HDD
Cijena netto 4,684.60 HRK
Cijena bruto 5,855.76 HRK
00AR113
1.2TB 3.5in 10K 6Gb SAS HDD
Cijena netto 4,684.60 HRK
Cijena bruto 5,855.76 HRK
90Y4377
IBM 1.2TB High IOPS MLC Mono Adapter
Cijena netto 109,512.06 HRK
Cijena bruto 136,890.08 HRK
1.345m, 2X C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Cijena netto 144.78 HRK
Cijena bruto 180.98 HRK
1.5m, 10A/100-250V, C13 to IEC 320-C14 Rack Power Cable
Cijena netto 108.59 HRK
Cijena bruto 135.74 HRK
46W2714
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2660 v2 95W 2.2GHz/1866Hz...
Cijena netto 12,527.07 HRK
Cijena bruto 15,658.84 HRK
46W4216
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2660 v2 95W 2.2GHz/...
Cijena netto 11,868.45 HRK
Cijena bruto 14,835.56 HRK
46W2715
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2670 v2 115W 2.5GHz/...
Cijena netto 14,035.27 HRK
Cijena bruto 17,544.09 HRK
46W4219
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2670 v2 115W 2.5GHz/...
Cijena netto 13,419.72 HRK
Cijena bruto 16,774.64 HRK
46W4220
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2680 v2 115W 2.8GHz/...
Cijena netto 14,934.05 HRK
Cijena bruto 18,667.56 HRK
46W2716
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2680 v2 115W 2.8GHz/...
Cijena netto 15,629.61 HRK
Cijena bruto 19,537.01 HRK
46W2717
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2690 v2 130W 3.0GHz/...
Cijena netto 18,732.14 HRK
Cijena bruto 23,415.17 HRK
46W4297
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2690 v2 130W 3.0GHz/...
Cijena netto 17,882.64 HRK
Cijena bruto 22,353.30 HRK
00Y2493
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Cijena netto 9,720.02 HRK
Cijena bruto 12,150.02 HRK
SFP+ Transceiver 10Gbps SR
Cijena netto 4,426.06 HRK
Cijena bruto 5,532.58 HRK
88Y6877
10GE Long Reach 1310nm 10km SFP+
Cijena netto 15,328.00 HRK
Cijena bruto 19,159.99 HRK
40K8927
10m Blue Cat5e Cable
Cijena netto 209.27 HRK
Cijena bruto 261.59 HRK
10m IBM QSFP+ MTP Optical cable
Cijena netto 732.57 HRK
Cijena bruto 915.71 HRK
00AR092
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cijena netto 566.36 HRK
Cijena bruto 707.95 HRK
12 Port Activation
Cijena netto 22,714.98 HRK
Cijena bruto 28,393.73 HRK
46W2720
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2695 v2 115W 2.4GHz/...
Cijena netto 21,323.79 HRK
Cijena bruto 26,654.74 HRK
46W4223
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2695 v2 115W 2.4GHz/...
Cijena netto 20,351.15 HRK
Cijena bruto 25,438.93 HRK
46W2721
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2697 v2 130W 2.7GHz/...
Cijena netto 23,909.24 HRK
Cijena bruto 29,886.54 HRK
46W4224
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2697 v2 130W 2.7GHz/...
Cijena netto 22,813.45 HRK
Cijena bruto 28,516.81 HRK
49Y1896
146GB 2.5in 15K 6Gb SAS HDD
Cijena netto 2,049.89 HRK
Cijena bruto 2,562.36 HRK
00Y2497
146GB 2.5In 15K rpm 6Gb SAS HDD
Cijena netto 1,809.81 HRK
Cijena bruto 2,262.26 HRK
00D4964
16GB (1x16GB,1.5V) PC3-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz LP...
Cijena netto 2,517.71 HRK
Cijena bruto 3,147.13 HRK
49Y1563
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Cijena netto 1,954.60 HRK
Cijena bruto 2,443.25 HRK
46C0599
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Cijena netto 590.66 HRK
Cijena bruto 738.33 HRK
00D4968
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz...
Cijena netto 1,625.14 HRK
Cijena bruto 2,031.42 HRK
90Y3157
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz...
Cijena netto 1,791.34 HRK
Cijena bruto 2,239.18 HRK
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz...
Cijena netto 1,840.62 HRK
Cijena bruto 2,300.77 HRK
49Y1567
16GB (1x16GB, 4Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Cijena netto 2,493.11 HRK
Cijena bruto 3,116.38 HRK
90Y3221
16GB (1x16GB, 4Rx4, 1.35V) PC3L-8500 CL7 ECC DDR-3 1066MHz...
Cijena netto 2,517.71 HRK
Cijena bruto 3,147.13 HRK
16E Element Manager
Cijena netto 10,095.57 HRK
Cijena bruto 12,619.46 HRK
16E Open Trunking (FCP Support Only)
Cijena netto 9,849.29 HRK
Cijena bruto 12,311.61 HRK
16E SANtegrity Enhanced
Cijena netto 9,233.73 HRK
Cijena bruto 11,542.17 HRK
96P1565
19-inch Rack Mount Kit
Cijena netto 627.89 HRK
Cijena bruto 784.87 HRK
00AR086
1m Fiber Cable (LC)
Cijena netto 252.41 HRK
Cijena bruto 315.52 HRK
95Y0323
1m IBM Active DAC SFP+ Cable
Cijena netto 892.57 HRK
Cijena bruto 1,115.71 HRK
88Y6851
1m LC-LC Fiber Cable
Cijena netto 320.08 HRK
Cijena bruto 400.10 HRK
39M5696
1m Fiber Optic Cable LC-LC
Cijena netto 283.14 HRK
Cijena bruto 353.93 HRK

Stranice