Vi ste u kategoriji HPE Storage
1 - 50 - 1525 Proizvodi
QR511A
HPE 3PAR StoreServ 7200c 2N Storage Base
Cijena netto 11 375,25 €
Cijena bruto 105,610.15 HRK
QR512A
HPE 3PAR StoreServ 7400c 2N Storage Base
Cijena netto 152,304.78 HRK
Cijena bruto 190,380.97 HRK
E7X76A
HPE 3PAR StoreServ 7440c 2N Storage Base
Cijena netto 263,415.54 HRK
Cijena bruto 329,269.42 HRK
E7X87A
HPE 3PAR StoreServ 7450c 2N Storage Base
Cijena netto 259,409.22 HRK
Cijena bruto 324,261.52 HRK
QR678A
HP 3PAR 10400 Standalone Rackmount
Cijena netto 32,890.59 HRK
Cijena bruto 41,113.24 HRK
3PAR StoreServ File Ctl v3 Sngl Node Upg
Cijena netto 45,826.83 HRK
Cijena bruto 57,283.54 HRK
HP 3PAR StoreServ 20800 AF Starter Kit
Cijena netto 336,311.03 HRK
Cijena bruto 420,388.79 HRK
QR513A
HPE 3PAR StoreServ 7400c 4N Storage Base
Cijena netto 312,622.19 HRK
Cijena bruto 390,777.74 HRK
E7X81A
HPE 3PAR StoreServ 7440c 4N Storage Base
Cijena netto 543,664.08 HRK
Cijena bruto 679,580.10 HRK
E7X62A
HPE 3PAR StoreServ 7450c 4N Storage Base
Cijena netto 535,328.35 HRK
Cijena bruto 669,160.44 HRK
HPE XP7 Upg 16p 10Gbps FCoE Host Adapter
Cijena netto 316,777.06 HRK
Cijena bruto 395,971.33 HRK
B7B68A
HP RDX1TB USB3.0 DL Server Backup Module
Cijena netto 4,607.27 HRK
Cijena bruto 5,759.08 HRK
B7B65A
HP RDX500 USB3.0 DL Server Backup Module
Cijena netto 4,274.30 HRK
Cijena bruto 5,342.87 HRK
E7Y29A
Brocade 10G-SFPP-LR-8 10Gb XCVR
Cijena netto 98,457.13 HRK
Cijena bruto 123,071.42 HRK
E7Y28A
Brocade 10G-SFPP-SR-8 10Gb XCVR
Cijena netto 33,512.27 HRK
Cijena bruto 41,890.33 HRK
K2Q83A
Brocade 16Gb/12 FC Switch for Synergy
Cijena netto 62,436.94 HRK
Cijena bruto 78,046.18 HRK
C8S45A
Brocade 16Gb/16c Embedded SAN Switch
Cijena netto 60,602.68 HRK
Cijena bruto 75,753.35 HRK
K2Q84A
Brocade 16Gb/24 FC Switch for Synergy
Cijena netto 85,705.91 HRK
Cijena bruto 107,132.39 HRK
C8S47A
Brocade 16Gb/28c PP+ Embedded SAN Switch
Cijena netto 112,001.30 HRK
Cijena bruto 140,001.63 HRK
C8S46A
Brocade 16Gb/28c Embedded SAN Switch
Cijena netto 79,587.32 HRK
Cijena bruto 99,484.15 HRK
K2Q86A
Brocade 16Gb FC Pwr Pk + Mod for Synergy
Cijena netto 140,805.81 HRK
Cijena bruto 176,007.26 HRK
E7Y33A
Brocade 40G-QSFP-SR4 40Gb XCVR
Cijena netto 19,422.56 HRK
Cijena bruto 24,278.20 HRK
E7Y34A
Brocade 40G-QSFP-SR4-INT 40Gb Bkout XCVR
Cijena netto 22,698.02 HRK
Cijena bruto 28,372.53 HRK
AJ820C
Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem
Cijena netto 37,071.75 HRK
Cijena bruto 46,339.69 HRK
T5517A
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upgr LTU
Cijena netto 29,073.08 HRK
Cijena bruto 36,341.35 HRK
AJ821C
Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem
Cijena netto 56,849.04 HRK
Cijena bruto 71,061.30 HRK
AJ822C
Brocade 8/24c Power Pk+ SAN Swch for BL
Cijena netto 87,730.09 HRK
Cijena bruto 109,662.61 HRK
AE373A
Brocade BladeSystem 4/12 SAN Swt Upg LTU
Cijena netto 26,404.28 HRK
Cijena bruto 33,005.35 HRK
E7Y27A
Brocade E1MG-LX-OM-8 1000Base XCVR
Cijena netto 57,376.38 HRK
Cijena bruto 71,720.48 HRK
E7Y26A
Brocade E1MG-SX-OM-8 1000Base XCVR
Cijena netto 26,226.02 HRK
Cijena bruto 32,782.53 HRK
Brocade XBR-000164 8pk 8Gb XCVR
Cijena netto 11,267.31 HRK
Cijena bruto 14,084.14 HRK
Brocade XBR-000172 8pk 10km 8Gb XCVR
Cijena netto 140,637.13 HRK
Cijena bruto 175,796.41 HRK
Brocade XBR-000190 1GbE-SFP 1pk XCVR
Cijena netto 2,607.00 HRK
Cijena bruto 3,258.76 HRK
Brocade XBR-000193SFP+ 8pk SWL 16G XCVR
Cijena netto 54,605.98 HRK
Cijena bruto 68,257.47 HRK
Brocade XBR-000199 8pk LWL 10km 16G XCVR
Cijena netto 238,150.99 HRK
Cijena bruto 297,688.74 HRK
AE033AU
XP12000 Cache Switch, upgd
Cijena netto 235,521.70 HRK
Cijena bruto 294,402.13 HRK
T5169A
Cisco MDS 9124e 12-port Upgrade LTU
Cijena netto 28,743.90 HRK
Cijena bruto 35,929.87 HRK
AW520B
HP CN1000E 2P Converged Network Adapter
Cijena netto 9,618.44 HRK
Cijena bruto 12,023.04 HRK
BK835A
HP CN1100E 2P Converged Network Adapter
Cijena netto 6,580.64 HRK
Cijena bruto 8,225.81 HRK
AP880A
HP D2200sb Storage Blade
Cijena netto 11,163.33 HRK
Cijena bruto 13,954.16 HRK
QW917A
HP D2220sb Storage Blade BTO
Cijena netto 12,633.95 HRK
Cijena bruto 15,792.43 HRK
321624-B21
Cable FC Copper SFP .6m ALL
Cijena netto 1,671.16 HRK
Cijena bruto 2,088.95 HRK
324394-B21
Cable FC Copper SFP 2m ALL
Cijena netto 2,005.39 HRK
Cijena bruto 2,506.74 HRK
AJ816B
HP 1/8G2 LTO-4 Ultr 1760 SCSI Autoloader
Cijena netto 29,812.70 HRK
Cijena bruto 37,265.87 HRK
QK763A
HP 1.2TB MLC IO Accelerator for Blade Sy
Cijena netto 179,370.83 HRK
Cijena bruto 224,213.54 HRK
TC358A
HP SN6000B 10Gb 48 Prt Integr FC Ext LTU
Cijena netto 133,878.23 HRK
Cijena bruto 167,347.79 HRK
AJ837AH
HP 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cijena netto 668.46 HRK
Cijena bruto 835.58 HRK
AP862B
HP 1606 Extension SAN Base Switch
Cijena netto 89,685.42 HRK
Cijena bruto 112,106.77 HRK
AP864B
HP 1606 Extension SAN Power Pack+ Switch
Cijena netto 369,177.11 HRK
Cijena bruto 461,471.39 HRK
TA747A
HP 1606 Extnsn SAN Switch Advanced LTU
Cijena netto 66,957.68 HRK
Cijena bruto 83,697.10 HRK

Stranice